sadsad x
asdasd
Hakkımızda

Ekru Moda ekibi olarak, tesettür giyim sektöründe güvenli online alışveriş deneyimi sunuyoruz. Yurtiçinde ve yurtdışında gerçekleştirdiğimiz satışlarda müşteri memnuniyetini ve ticaret ahlakını esas alıyoruz.

Tesettür giyim alanında öncü birçok firmanın tek bir çatı altında toplandığı ekrumoda.com’da, sezonun trendlerini ilgilisine ulaştırıyoruz. Güvenli ve kolay alışveriş imkânı sunan www.ekrumoda.com, üye olduğunuz andan siparişinizi teslim alıncaya kadar bilgilerinizi güvence altına alır ve kaliteye gönül rahatlığıyla ulaşmanızı sağlar. Her gün yenilenen koleksiyonumuzla birçok firmanın ürünlerini www.ekrumoda.com’da bir arada bulabilirsiniz.

Her yaşa ve her tarza hitap eden ürün çeşitliliğiyle yurt içi ve yurt dışı pazarındaki konumumuzu güçlendirerek tesettür giyimde trend belirleyici bir marka olmayı hedefliyoruz. “Alanında en iyi değil, mükemmel ol” mottosuna dayalı şirket prensibimizle, kusursuz bir hizmet sağlamayı kendimize görev edinerek, bir tık uzağınızdaki canlı destek hattıyla güven temin ediyoruz. Tesettür giyime dair aradığınız her şeyi bulabileceğiniz portalımızda, Türkiye’nin e-ticaretteki konumunu güçlendirmek adına çalışıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.